© 2017 Σκακιστικός Σύλλογος Ζακύνθου

Πλαζ ΕΟΤ, 29100, Ζάκυνθος

Δηλώσεις συμμετοχής για το 31o Ατομικό Πρωτάθλημα Μαθητών Μαθητριών Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας 2019

21-Mar-2019

 

 

Το Σαββατοκύριακο 30/31 Μαρτίου διεξάγεται στην Πάτρα, στο Πάρκο Ειρήνης, το 17o Ομαδικό Πρωτάθλημα Μαθητών Μαθητριών Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας (30 Μαρτίου) καθώς και η τελική φάση του 31ου Ατομικού Πρωταθλήματος Μαθητών Μαθητριών Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας (Κυριακή 31 Μαρτίου). Αναλυτικά η προκήρυξη στο http://www.essp.gr/?p=6889, όπως και η φόρμα δήλωσης στους αγώνες.

 

Δικαίωμα συμμετοχής, όπως έχει προκύψει από την προκριματική φάση του σχολικού πρωταθλήματος Ζακύνθου που διεξήχθη στις 2-Δεκ-2018, έχουν 25 μαθητές/μαθήτριες (βλέπε λίστα παρακάτω).  Όσοι εξ αυτών επιθυμούν να συμμετάσχουν, παρακαλούνται να επικοινωνήσουν ως τη Τρίτη 26 Μαρτίου, στις 21:00, με τον Ηλία Σαραντίδη στο 6972924005, προκειμένου να προσδιοριστούν οι λεπτομέρειες της μετακίνησης μαθητών και συνοδών (εκμίσθωση λεωφορείου, ακτοπλοϊκά εισιτήρια, κ.α.).

 

Για ακόμα μία χρονιά, μαθητές-μαθήτριες από την Ζάκυνθο, συντεταγμένα υπό την οργάνωση και καθοδήγηση του συλλόγου μας θα συμμετάσχουν στο περιφερειακό πρωτάθλημα Δυτικής Ελλάδας που αποτελεί και βήμα πρόκρισης για το Πανελλήνιο μαθητικό πρωτάθλημα στην Αθήνα στις 20-22 Απριλίου.

 

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά!

 

Α’ γκρουπ (Α’-Β’-Γ’ τάξη)

  1. Στραβοπόδη Διονυσία (4 β.)

  2. Βίτσος Κων/νος (4 β.)

  3. Ποτήρης Παναγιώτης (3 β.)

  4. Γιατράς Παναγιώτης (3 β.)

 

Β’ γκρουπ (Δ’-Ε’-ΣΤ΄ τάξη)

  1. Δώνου Διονυσία (5 β.)

  2. Μαρίνος Γιάννης-Διονύσης (4 β.)

  3. Αποστολάτος Λουκάς (4 β.)

  4. Σαχάι Γκέρι (4 β.)

  5. Κόκλας Νικόλαος (4 β.)

  6. Δήμος Παναγιώτης (3,5 β.)

  7. Μπισαράκης Αντώνης (3,5 β.)

  8. Δώνου Λουίζα (3,5 β.)

  9. Δήμος Χρήστος (3 β.)

  10. Καμπίτσης Παύλος (3 β.)

  11. Στραβοπόδης Σωτήριος (3 β.)

  12. Μαρίνου Μαριάνθη (3 β.)

  13. Βεντουρή Μάριαμ (3 β.)

  14. Σκαμνάκης Οδυσσέας (3 β.)

  15. Πουλή Νάγια (3 β.)

  16. Βαρβαρίγος Διονύσιος (3 β.)

 

Γ’ γκρουπ (Γυμνάσια)

  1. Λούντζης Αντρέας (5 β.)

  2. Σπίρι Διονυσία (4 β.)

  3. Σαχάι Άριελ (3 β.)

  4. Δημητριάδης Θωμάς (3 β.)

  5. Κελαϊδινός Βασίλειος (3 β.)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Πρόσφατα
Please reload